Tato webová stránka používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info
Rodina je základ všeho

Obrázek
Obrázek

Projekt brunomarret.cz – nová kvalita života
Máte rádi příběhy? I Dealko víno Bruno Marret má svůj příběh. Na jeho počátku stojí projekt společnosti Dealko víno Bruno Marret, s.r.o., jehož cílem je zlepšit kvalitu života všem, kdo mají rádi víno, ale nemohou nebo nechtějí pít alkohol. Nejsme jen jeden z tisíců e-shopů, snažíme se spojovat lidi, milující život v jeho jedinečnosti, lidi tvořící hodnoty s plnou úctou k sobě samým i k vinařskému řemeslu. Chceme rozvíjet kvalitu života každého jednotlivého člověka i celé společnosti. Všechny naše aktivity proto ctí tuto vizi a pomáhají ji naplňovat.

Dealko víno Bruno Marret spojuje
Spojuje lidi napříč společností, rozdělené nejrůznějšími omezeními, ať už zdravotními či jinými. Spojuje rodinu a přátele při společně sdíleném prožitku. Proto podporujeme tradiční vinařské řemeslo i inovaci v podobě dealkoholizace, jejichž výsledkem je nový moderní nápoj, zdravější alternativa klasického vína.

Kdo, kde, jak
Za prodejem kvalitního francouzského Dealko vína Bruno Marret (La Côte de Vincent) stojí právě společnost Dealko víno Bruno Marret, s.r.o., která má výhradní zastoupení této značky v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Bulharsku. Cílem tohoto projektu je prosadit kvalitní vína bez alkoholu na českém trhu, umožnit lidem využít zdraví prospěšné látky obsažené v Dealko víně a rovněž propagovat život bez nutnosti pravidelné konzumace alkoholu.

Image
Image

Není to jen o víně
Zakladatelé společnosti Dealko víno Bruno Marret, s.r.o. jsou manželé Petr a Iveta Jonášovi, kteří stojí i za dalšími projekty zvyšujícími kvalitu života:

Projekt Vědomí právníci buduje novou kvalitu v právnictví a snaží se posílit důvěru jednotlivců a společnosti v právo a právníky obecně. Základní myšlenkou je pomoc lidem především s citlivým, zodpovědným, čestným a profesionálním přístupem.

O proti tomu jejich soukromá vzdělávací instituce klade důraz na novou kvalitu ve vzdělávání, na přirozený učební proces s praktickými znalostmi a dovednostmi.

Všechny projekty manželů Jonášových spojuje snaha nabídnout nový pohled na důležité součásti života. Čas prožitý s nejbližšími, rozvoj člověka a učení se. Láska a poctivá práce přináší výsledky, jak v životě, tak ve vinařství. A stejně jako v životě, i v práci vinaře se spojuje hluboká znalost a zručnost s intuicí, úctou k tradici, budováním a s neustálým objevováním. Vychutnat si sklenku lahodného vína, strávit čas ve společnosti nejbližších, najít své místo v životě a radovat se z toho, co máme.