Tato webová stránka používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info

Původ Dealko vína Bruno Marret – vinař Bruno Marret, vinice v Alsasku, Francie

Všechno je vždy o lidech

Bruno Marret Obrázek
Bruno Marret Obrázek

Vinař Bruno Marret
Za každým úspěšným příběhem obvykle stojí výrazná osobnost. V případě Dealko vína jde o pana Bruno Marreta, výrobce vín La Côte de Vincent. Jako zkušený obchodník a fanda inovací včas vytušil příležitost na trhu a vsadil na vína bez alkoholu. V roce 2000 založil společnost Signatures de Prestige, která vyrábí dealkoholizovaná vína výborné chuti, velmi dobře hodnocená zákazníky i vinařskými odborníky.

Bruno Marret má pověst uznávaného vinařského odborníka a alsaského gurmána, který neustále sleduje celosvětové trendy a s pokorou sobě vlastní naslouchá profesionálům z oboru – zkušeným vinařům, obchodníkům, restauratérům. Své dlouholeté know how a nasbírané informace poté zúročuje ve svém podnikání. I proto mají Dealko vína od Bruno Marreta vynikající chuť i vůni a jsou ceněná a uznávaná spotřebiteli i odborníky z celého světa. Sám Bruno Marret velmi přísně dohlíží na dodržování tradičního způsobu zpracování hroznů a sleduje celý výrobní proces. A nyní si i vy můžete vychutnat plody jeho práce.

Image Image
Image Image

Dealko víno Bruno Marret z alsaských vinic
Představujeme nový nápoj pro všechny milovníky vyvážené chuti a vůně – Dealko víno Bruno Marret. Kromě odstraněného alkoholu si uchovává všechny úžasné vlastnosti zdobící klasická vína, především skvělou chuť, vůni a blahodárné zdravotní účinky. Navíc nabízí prožít chvíle u otevřené láhve a sklenky společně s těmi, se kterými byste si běžné víno dát nemohli.

Většina Dealko vína Bruno Marret pochází přímo z francouzských vinic La Côte de Vincent, které se rozkládají nedaleko od hranic s Německem. Alsaský region patří mezi vyhlášené vinařské provincie s bohatou gastronomií. Je přibližně 80 km dlouhý a prostírá se od Štrasburku na severu až po Mylhúzy (fr. Mulhouse, něm. Mülhausen, als. Milhüsa) na jihu mezi úpatím pohoří Vogéz a Rýnem. Ačkoli jde překvapivě o nejsušší oblast v celé Francii, s úspěchem se zde pěstují odrůdy vinné révy jako je Riesling, určený pro bílé víno, Cinsault nebo Chiraz pro růžové a Merlot, Grenache a Carignan pro červené. A právě tyto ušlechtilé odrůdy se využívají pro výrobu Dealko vína Bruno Marret, které si můžete objednat na těchto stránkách. Vyzkoušejte ho a budete příjemně překvapeni.